Augusztus 23. |
Osztályfőnöki munkaközösségi értekezlet Az éves munkaterv megbeszélése, tanév eleji osztályfőnöki feladatok ismertetése. |
Augusztus 31. |
A javítóvizsgával és a szakmai gyakorlatok teljesítésével kapcsolatos záradékok beírása az anyakönyvbe, bizonyítványba. |
Szeptember 3. |
Tanévnyitó ünnepség (felelős: Arnóczkiné Szilágyi Andrea) - a tanítás kezdete. Az első tanítási napon segítjük osztályaink be- és visszailleszkedését az iskolába. Továbbá felmérjük és rögzítjük a tanulók adataiban, szociális helyzetében bekövetkezett változásokat. Megtartjuk tanulóink számára és adminisztráljuk a tűz- és balesetvédelmi oktatást. |
Szeptember 4. |
9. évfolyamosoknak igazgatói tájékoztató. |
Szeptember 20. |
Tanévnyitó értekezlet |
Szeptember 11. |
I. Szülői értekezlet: 10., 11. és 12. évfolyamos osztályokból 2-2 szülővel elégedettségi kérdőív kitöltetése. |
Szeptember 19. |
NAK Pályaorientációs rendezvény Felelős: Magyariné Rádi Judit |
Szeptember 25. |
NSZFH szervezésében bemeneti kompetenciák mérése 9. évfolyamon |
További feladatok:
Október 4. |
Állatok világnapja |
Október 5. |
Megemlékezés az Aradi vértanúkról Felelősök az osztályfőnökök |
Október 6-13. |
Holland diákok és tanárok a Lippaiban, Felelős: Gyula Sándorné |
Október 13. |
Szombati munkanap (október 22. pihenőnap) |
Október 18. |
Verébavató Felelősök: Oroszvári Szűcs Anita és a 11.A osztály, valamint a 9-es osztályok osztályfőnökei (Magyariné Rádi Judit, Tóth Pál, Darkóné Tőke Szilvia). |
Október 19. |
Megemlékezés október 23-ról Felelős: Darkó András és a 10. C osztály |
Október 19. |
Szalagavató Felelős: Bíró Zsófia Judit (11.B), Kerekes Gábor (11.C), Kiss Andrea (12.A) |
Október 24. |
I. Nyílt nap |
Október 29. - November 2. |
Őszi szünet |
November 10. |
Szombati munkanap (november 02. pihenőnap) |
November 12. |
I. Fogadóóra |
December 1. |
Szombati munkanap (december 24. pihenőnap) I. adventi gyertya gyújtása, Felelős: Tóth Pál (9.B.) |
December 7. |
II. adventi gyertya gyújtása, Felelős: Darkóné Tőke Szilvia (9.C) |
December 12. |
II. Nyílt nap |
December 15. |
Szombati munkanap (december 31. pihenőnap) III. adventi gyertya gyújtása, Felelős: Böszörményi László (13.A) és Dr. Horváth Lászlóné (13.B) |
December 21. |
Karácsonyi ünnepség és IV. adventi gyertya gyújtása Felelős: Magyariné Rádi Judit és a 9.A. osztály |
2018. december 24-től 2019. január 2-ig |
Téli szünet. |
Január 03-04. |
Tanítás nélküli munkanap |
2019. január 25. |
az első félév vége |
Február 1-ig |
a szülők kiértesítése az első félév tanulmányi eredményéről Felelős: minden osztályfőnök |
Február 4. |
II. Szülői értekezlet |
Február 15. |
Jelentkezés az érettségi és szakmai vizsgára, felsőfokú intézményekbe |
Február |
Alapítványi bál |
Február 15-től március 1-ig |
Pénz7 Felelőse: Kropogné Kiss Zsuzsa |
Február 26. |
Megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól Felelősök: osztályfőnökök |
Március 8. |
Nőnapi ünnepség Felelős: Tóth Pál (9.B) |
Március 14. |
Nemzeti Ünnepünkről való megemlékezés Felelős: Virágh Renáta (10.C.) |
Március 18-22. |
Fenntarthatósági témahét Felelős: Darkó András |
Március 21. |
Felelősök: Dr. Horváth Lászlóné (13.B) és az iskolai védőnő |
Március 22. |
Szakmai háziverseny. Felelőse :Sarka László |
Április 4-től |
Szintvizsgák szakközépiskola 9. évfolyamain |
Április 8. |
II. Fogadóóra |
Április 8-12 |
Digitális témahét Felelős: Bogárné Péter Borbála Csilla |
Április 12. |
Pályaorientációs nap - Szakmák éjszakája Felelős: Antal Józsefné |
Április 16. |
Holokauszt emléknap Felelősök: az osztályfőnökök |
Április 17. |
Diáknap és Lippai nap Felelős: a DÖK és minden iskolai dolgozó |
|
|
Április 18. |
Ballagók névsorának elküldése a Kelet-Magyarország szerkesztőségébe Felelős: Darkó András osztályfőnöki munkaközösség vezető |
Április 18-23-ig |
tavaszi szünet |
Május 2. |
Az iskola utolsó, befejező évfolyamán és befejező szakképzési évfolyamán az utolsó tanítási nap |
Május 3. |
Ballagás Felelősök: Oroszvári Szűcs Anita (11.A), Virágh Renáta (10.B), Darkó András (10.C) |
Május 6. |
Írásbeli érettségi vizsgák kezdete |
Május 6-8. |
Tanítás nélküli munkanapok (írásbeli érettségi vizsgák) |
Május 13. |
Szakmai írásbeli vizsgák |
Május 15. |
Ágazati érettségi írásbeli vizsga |
Május 29. |
Országos Kompetenciamérés a 10. évfolyamon Felelősök: Mérésvezető és a 10-es osztályfőnökök |
|
|
Május 29-től |
Szakmai vizsgák |
Május 31. |
Pedagógusnapi köszöntő műsor. Felelős: Darkóné Tőke Szilvia (9.C) |
Június 4. |
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás napjáról Felelősök: Ferdinánd Ágnes és a 10. A osztály |
Június 14. |
Utolsó tanítási nap a 9-11. évfolyam tanulóinak Magatartási és szorgalmi jegyek lezárása, osztályzatok értékelése |
Június 24. |
Tanévzáró, felelőse: Bacskainé Jászai Anita Bizonyítványosztás, felelősök: osztályfőnökök |
2019. január 3-4. |
Igazgató szünet |
2019. április 12 |
Pályaorientációs nap |
2019. április 17. |
Diáknap, Lippai Nap |
2019. május 6, 7, 8 |
Érettségi szünet |
2019. június 13. |
Szakgimnáziumi osztályok tanulmányi kirándulása |
a KRÉTA naplóba
Elektronikus napló elérhetőség tanároknak, elektronikus ellenőrző szülőknek, diákoknak.