iskolai-tanev-helyi-rendje

iskolai-tanev-helyi-rendje

2010-2011 Tanév rendje

Augusztus 24.

Alakuló ülés
Az éves munkaterv megbeszélése, tanév eleji osztályfőnöki feladatok ismertetése

Augusztus 26-27.

Tankönyvosztás
Felelős: Csontos Tibor

Augusztus 27.

Javítóvizsga záradékok beírása az anyakönyvbe, bizonyítványba

Szeptember 01.

Tanévnyitó ünnepség – tanítás kezdete
Felelős: Szabó-Krajnyák Éva
1-2. óra osztályfőnöki minden osztályban.

Szeptember

Jelentkezés az október-novemberi érettségi vizsgára.

Szeptember 10.

A régi naplók lezárása (statisztikai adatok kitöltése), az új osztálynaplók adatainak kitöltése, a tanulói névsor pontos regisztrálása

Szeptember 20.

I. szülői értekezlet a 9-12. évfolyamon

Október 06.

Megemlékezés az Aradi vértanúkról
Felelős: Dr.Horváth Lászlóné és a 9.D osztály

Október 11.

Osztálydekorációk elkészítése

Október 21.

Verébavató
Felelősök: a 9. évfolyam osztályfőnökei és osztályaik a rövid, vidám bemutatkozó műsorukért, a rendező 11. évfolyam a szervezésért

Október 23.

Megemlékezés nemzeti ünnepünkről
Felelős: 10.D osztály és osztályfőnöke: Jászai Valéria

Október 29.

Szalagavató ünnepség
Felelősök: a 12. évfolyam és osztályfőnökeik

November 2-5.

Őszi szünet

November 19-ig

A naplók fénymásolatait elküldjük a szülőknek
Felelősök: osztályfőnökök

November 29.

Fogadóóra (minden osztályban)

December 01.

AIDS világnap-részvétel a városi rendezvényeken
Felelős: szabadidő szervező

December 06.

Mikulásnapi programok az osztályokban és az iskolában
Felelősök: DÖK vezetősége, osztályfőnökök

December 11.

Diáknap

December 21.

Karácsonyi ünnepély
Felelősök: a 9.A, 9.B osztályok és osztályfőnökeik

December 22-jan.2.

Téli szünet

2011. január 14.

Első félév vége – a tanulók félévi értékelése

Félévi értesítés január 21-ig

Felelős: minden osztályfőnök

Január 31.

II. szülői értekezlet

Február

Nevelőtestületi értekezlet
Felelős: Igazgató

Február

Alapítványi bál megrendezése
Felelősök: Szülői Szervezet és az Agrárifjúságért Alapítvány

Február 15.

Jelentkezés az érettségi és szakmai vizsgára, felsőfokú intézményekbe

Február 25.

Megemlékezés a Diktatúra áldozatairól
Osztályok programjai vagy film megtekintése
Felelősök: osztályfőnökök és a szabadidőszervező

Március 08.

Nőnapi műsor
Felelős: Szabó-Krajnyák Éva és a 9.C osztály tanulói

Március 15.

Nemzeti ünnep
A műsort szervezi, előadja a 10.A osztály
Felelős: Margitics Éva

Március 25-ig

A naplók fénymásolatait elküldjük a szülőknek
Felelősök: osztályfőnökök

Április 4.

II. fogadónap

Április 6.

Egészség napja
Felelős: szabadidőszervező

Április 16.

Megemlékezés a Holocaust áldozatairól
Felelősök: osztályfőnökök

Április 21-26.

Tavaszi szünet

Április 29.

Végzős osztályok utolsó tanítási napja
Ballagás
Felelős: a 11. évfolyam osztályai és osztályfőnökei

Május 02-tól

Írásbeli érettségi vizsgák
Felelősök: igazgató, osztályfőnök, szaktanárok

Május 25.

Országos mérés a 10. évfolyamon
Felelősök: Kerekes Anna, 10. évf.osztályfőnökei

Június első hete:

Pedagógusnapi ünnepség
Felelősök:10.E, 10.F osztályok és osztályfőnökeik: Kovács Krisztina, Kovácsné Kenyeres Andrea, Szülői Szervezet

Június 15.

Utolsó tanítási nap a 9-11. és a 13. évfolyam tanulóinak
Magatartási és szorgalmi jegyek lezárása
Osztályzatok értékelése, tanévzárás, bizonyítványosztás

Június 14-től

Érettségi (szóbeli), szakmai vizsgák, beiratkozás

 Tanítás nélküli  munkanapok

2010. december 11. diáknap
2011. május 02., 03., és 04. írásbeli érettségi vizsga
2011. június 14-15. szóbeli érettségi vizsga

Bejelentkezés

a KRÉTA naplóba

Elektronikus napló elérhetőség tanároknak, elektronikus ellenőrző szülőknek, diákoknak.